TONLARIN EFENDİSİ OL (Ses Kartı Nedir?)

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Es-Fm Dinle

Es-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
25 İzlenme
▶Kanala Abone Olmak İçin Tıklayın: https://goo.gl/QYuSsZ

Tonumla ilgili gelen soruların çoğuna , Tonların Efendisi Ol adlı bölümümüz var onu izle diye cevap veriyorum. Fakat bu bölüm hem eski bilgisayarım ile yapıldığından hemde canlı yayın olduğundan kalitesiz ve uzun. Kayıtta cızırtılar ve ilgili bölümlere ulaşmak için sonuna kadar izlemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bende Tonların Efendisi OI ismi altında bir seri başlatmaya karar verdim. Bu seri altında ilk bölümde ses kartı nedir sorusuna cevap vereceğiz. Asio driver , asio4all nedir. Nasıl kullanılır. Ses kartımıza , bilgisayarımıza gitarımızı nasıl bağlayacağız. Bu bölümde özellikle ses kartının ne olduğuna ve neden gerektiğine değindim. Giriş ve çıkışlarını gösterdim, nasıl bir ses kartı seçimi yapmalıyız ona değindim.

Ama ilerleyen bölümlerde DAW (Digital Audio Workstation) nedir, Ses yazılımları, guitar rig, VST nedir, hangi vst leri nasıl kullanabiliriz, monitörler, ev stüdyosu, bağlantı ayarları gibi konulara değineceğiz. O yüzden gitar koçu'nu takibe alın ve bildirimleri açın. KOÇ GİBİ KALIN!

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Albümlerim!

▶ En Duygusal Gitar Sololarımız: https://goo.gl/v9su9D
▶ En Çok İzlenen Gitar Solomuz EBRU: https://goo.gl/ZjHw9m
▶ Beğenilen ve Öğretici Gitar Derslerimiz: https://goo.gl/Ks9j2H
▶ Dünyanın En Garip Gitarı: https://goo.gl/XJB8ZK
▶ Tonların Efendisi Ol: https://goo.gl/1BWWnx
▶ Babalar Metale Doyurdu, Konser Günlüğü: https://goo.gl/g4zZ3N
▶ Bas Gitarın Koçunu Bulduk; Zafer Şanlı: https://goo.gl/dynbBG
▶ Kişisel Gelişim Videoları İle İyi Hisset: https://goo.gl/q3CVUeMerhaba, ben Aytek Akçakaya. Kanalım Gitar Koçu'na; gitar dersleri, gitar soloları, gitar altyapıları, enstrüman ve ekipman tanıtım videoları, sanatçılar ve müzisyenler ile röportajlar, konser çekimleri gibi gitar ve müzik odaklı bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz videolar yüklüyorum. Ayrıca kişisel gelişim video serisi ile bir nevi hayat koçluğu dersleri de veriyorum. Elektro gitara , diğer gitar türlerine veya herhangi bir enstrümana meraklı iseniz; müzik dinlemeyi ve üretmeyi seviyorsanız mutlaka kanalımıza abone olun.

KOÇ GİBİ KALIN!

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.