Oyuncu Çağlar Ertuğrul'dan Şaşırtan İtiraf: Kadın Olsaydım Lezbiyen Olurdum

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

9 İzlenme

Yönetici Alımı

Published
'Fazilet Hanım ve Kızları' dizisinde canlandırdığı 'Yağız' karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken oyuncu Çağlar Ertuğrul, sosyal medya üzerinden yayınlanan bir programa konuk olarak "Kadın olsaydım lezbiyen olurdum" dedi.

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul, sosyal medya üzerinden yayınlanan bir programa konuk oldu. Genç oyuncu, sosyal medya hesaplarındaki takipçilerinden gelen soruları yanıtladı.

"KADIN OLSAYDIM LEZBİYEN OLURDUM"

Bir takipçisinin "Kadın olsan, kendinde hangi özelliği severdin?" sorusu üzerine şaşkınlık yaşayan yakışıklı oyuncu, "Kadın olsaydım lezbiyen olurdum muhtemelen. Çünkü erkeklerde ne buluyorsunuz anlamıyorum" şeklinde esprili bir cevap verdi.

Haber

https://www.haberler.com/oyuncu-caglar-ertugrul-dan-sasirtan-itiraf-kadin-10947305-haberi/
Kategori
erotik videolar
Etiketler
Tiyatro, Lezbiyen, Bornova, Karşıyaka, Koç Üniversitesi, Sosyal Medya, Kadın, Çağlar Ertuğrul, Benim İçin Üzülme, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura, İzmir, Bana Masal Anlatma, Erkek, Film, Üniversite, Asker, Fazilet Hanım ve Kızları, Sualtı Savunma Komandoları, dağ 2, Kim Jong-Un, Tarihi, Kasım, Uluslararası Cimnastik Federasyonu, Makine Mühendisliği, Genç, Un, Biz Size Döneriz, Sinema, haber, sondakika haberleri, haberler.com
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.