Koray'ın katili ekipten biri mi? - Arka Sokaklar 472. Bölüm

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Es-Fm Dinle

Es-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
25 İzlenme
Arka Sokaklar 472. Bölümde ekip, Eda'yı darp eden Koray'ın katilini yakalıyor!

Koray, Eda'yı darp ettikten sonra ölü bulunur. Cinayet Şube ve savcılık makamı Rıza Baba da dahil olmak üzere ekiptekileri sorgulamaya başlar. İlk önce Eda ile başlanır; çünkü, Koray'ın telefonuna buluşmak istediğine dair bir mesaj gönderilmiştir. Bu mesajı Eda'nın göndermediği anlaşılınca ikinci şüpheli Arda gözaltına alınır; çünkü, o mesaj Arda'nın telefonundan atılmıştır. Olaylar daha da karmaşık hale geldiğinde sorgulanmayan Selin ve Aylin olayın peşine düşer. Cinayetin işlendiği yerdeki kameralarda bir sonuca ulaşamazlar; fakat, o saatlerde görevde olan bir otobüs dikkatlerini çeker. O otobüsün kayıt cihazını almaya gittiklerinde şaşırtan bir olayla karşılaşırlar. Cihaz çalınmıştır. Otobüs şoförünü takibe alan Selin ve Aylin ona ulaştıkları yerde bir ipucu bulurlar. Katil bulunmuştur!

Arka Sokaklar 472. Bölüm Özeti

Ekip, Koray'ın ölümünden dolayı gözaltı şoku yaşıyor!

Eda, cinayet şube polisleri tarafından gözaltına alınır. Aylin ve Selin, sorguya alınmayacak olan iki kişi olarak Koray cinayetini araştırmaya karar verir. Cinayetin işlendiği yerde kameralar araştırılır; ancak, hiçbirine ulaşılamaz. Sadece oradan geçmekte olan bir otobüs tespit edilir. Şoförü takip ederler. Şoför biriyle buluşur. Buluştuğu kişinin yüzünü görmezler; ancak, cinayetin bir numaralı zanlısı kaçarken yaralanır.

Motosiklet kullanan kapkaççılar, sürekli yeni bir olaya karışır. Önüne gelenlere acımadan saldırırlar ve paralarını gasp ederler. Olay yeri incelemelerinde Zeliha da gazeteci kimliğiyle bulunmaktadır. Hüsnü, adamların çok tehlikeli olduğu konusunda Zeliha’yı uyarır ve bu olayın peşini bırakmasını söyler. Zeliha babasının uyarılarına rağmen ikna olmaz ve olayın peşine düşer. Zanlı Rıdvan ve Zeliha’yı fark eder.

Arka Sokaklar heyecan dolu yeni bölümüyle cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

KÜNYE

Yapımcı : Erler Film / Türker İnanoğlu

Yönetmen : Orhan Oğuz

Genel Koordinatör : Yılmaz Ekmekçi

Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul

Senaryo : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Müzik : Murat Evgin

Oyuncular : Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)
Kategori
Arka Sokaklar

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.