DOĞRU BAĞLANTI AYARLARI (Gitar Prosesörü)

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Es-Fm Dinle

Es-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
23 İzlenme
▶Kanala Abone Olmak İçin Tıklayın: https://goo.gl/QYuSsZ

Elektro gitar prosesörleri hakkında bilgilerimi paylaşacağım yeni bir video serisi başlattım. 2. bölümde gitar prosesörü nün output çıkış ayarlarını nasıl yapmamız gerektiğini anlattık. Böylelikle farklı amfilere mikserlere ses kartlarına prosesörümüzü nasıl bağlayacağımızı ve üzerinden hangi ayarları seçmemiz gerektiğini öğrenebileceksiniz.

Gitar efektleri , amfi, kabin simülasyonlarını içerisinde bulunduran bu marifetli aletleri nasıl kullanmamız gerektiğini bu video serisini izleyerek öğrenebileceksiniz. Bu seri sonunda elektro gitarınızı çalarken çok daha güzel tonlar üretebileceğinize inanıyorum. Yeni tonlarınızla bol bol elektro gitar soloları diliyorum. Görüşürüz KOÇ GİBİ KALIN!

Kesinlikle İzlemeniz Gereken Albümlerim!

▶ En Duygusal Gitar Sololarımız: https://goo.gl/v9su9D
▶ En Çok İzlenen Gitar Solomuz EBRU: https://goo.gl/ZjHw9m
▶ Beğenilen ve Öğretici Gitar Derslerimiz: https://goo.gl/Ks9j2H
▶ Dünyanın En Garip Gitarı: https://goo.gl/XJB8ZK
▶ Tonların Efendisi Ol: https://goo.gl/1BWWnx
▶ Babalar Metale Doyurdu, Konser Günlüğü: https://goo.gl/g4zZ3N
▶ Bas Gitarın Koçunu Bulduk; Zafer Şanlı: https://goo.gl/dynbBG
▶ Kişisel Gelişim Videoları İle İyi Hisset: https://goo.gl/q3CVUeMerhaba, ben Aytek Akçakaya. Kanalım Gitar Koçu'na; gitar dersleri, gitar soloları, gitar altyapıları, enstrüman ve ekipman tanıtım videoları, sanatçılar ve müzisyenler ile röportajlar, konser çekimleri gibi gitar ve müzik odaklı bir çok bilgiye ulaşabileceğiniz videolar yüklüyorum. Ayrıca kişisel gelişim video serisi ile bir nevi hayat koçluğu dersleri de veriyorum. Elektro gitara , diğer gitar türlerine veya herhangi bir enstrümana meraklı iseniz; müzik dinlemeyi ve üretmeyi seviyorsanız mutlaka kanalımıza abone olun.

KOÇ GİBİ KALIN!

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.