Aytek Akçakaya - Sevilmeden Sevmek

Yükleniyor...

SOHBET GİRİŞİ

seviyeli sohbet
seviyeli sohbet

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

 

Es-Fm Dinle

Es-Fm indir

Ekleme Tarihi by KaLpSizZz
25 İzlenme
Söğüt ağacının aşağıya sarkan dalları arasında kucağına uzanmış yüzüne bakarken; ilk defa cesaret edip onu sevdiğimi söylediğimde aldığım cevap: "Beni sevme, seversen çok üzülürsün"dü. Aşk gözü kör eder ya; kulakları da sağır edermiş ki bu sözleri duymamazlığa gelmiştim. Üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hep "oda beni seviyordu, biliyorum" u kendine kanıtlamaya çalışıp durdum. Sonra yılların getirdiği soğuma ve bilgelikle gerçekleri algılamaya, görmeye başlarsın. Başrol oynadığını sandığın oyunda sadece yan role sahip olduğun yüzüne tokat gibi çarpar. Sen SEVİLMEDEN SEVMİŞSİNDİR.
Tüm sevilmeden sevenlere gelsin...

Solo projem için ilk denemeler. Eksiklerim olduğunu biliyorum ama böyle paylaşımlar, beste ve kayıtlar yaparak kendimi geliştirmeye çalışacağım. Kendi gelişimimi izlemek için de güzel bir fırsat olacak.

Aslında bu parçanın sözleri de var. İlerleyen zamanda sözlü halini de paylaşmayı umuyorum. Karşılıksız bir aşk hikayesi. Sevdiği tarafından bir türlü karşılık bulamamanın verdiği acı, kendini sorgulama, kendine güvensizlik...

Altyapısına Ulaşmak İsteyenler:
https://www.youtube.com/watch?v=Rud2mRQIEK8

İndirmek ve ya daha kaliteli dinlemek isteyenler için:
https://soundcloud.com/aytek-ak-akaya...

Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.